WizzAir: Tanie loty do Rzymu za 128 PLN!

Bezpośrednie tanie loty do Rzymu z Warszawy w obydwie strony z bagażem podręcznym na pokładzie linii lotniczych Wizzair.

Krótki pobyt w Rzymie, który dostarczy Ci niezapomnianych atrakcji za niewielkie pieniądze. Atrakcje w Wiecznym Mieście są położone od siebie w niewielkich odległościach, dzięki czemu masz okazję zobaczyć bardzo wiele w tak krótkim czasie! Będąc na miejscu nie zapomnij zobaczyć:

  • Koloseum,
  • Fontanny di Trevi,
  • Watykanu,
  • Forum Romanum,
  • Panteonu.

Bilety w tytułowej cenie dotyczą podróży w datach: 30.10.201701.11.2017.

Warszawa-Rzym
Tanie loty do Rzymu

Rzym-Warszawa

Tanie loty do Rzymu

Jeśli interesuje Cię dłuższy pobyt skorzystaj skorzystaj z okazji za 138 PLN za lot w dwie strony w datach: 25.10.17 – 1.11.17!

Warszawa-Rzym
Tanie loty do Rzymu

Rzym-Warszawa

Tanie loty do Rzymu

Na pokład możecie zabrać ze sobą 1 mały bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25 cm. Bagaż rejestrowany jest dodatkowo płatny. Nie jest wliczony w cenę biletów.
Członkostwo w Wizz Discount Club do zakupu biletów w tytułowej cenie jest wymagane. Rezerwacji dokonacie na stronie przewoźnika Wizzair.com

Artykuł przedstawiający korzyści z przystąpienia do klubu znajdziesz pod następującym linkiem: Wszystko na temat Wizz Discount Club. Warto?

Na przeloty od 29 października mały bagaż podręczny zostanie zastąpiony dużym bagażem podręcznym o wymiarach 55×40×23 cm.